آیا فرهاد مجیدی به استقلال باز می گردد ؟

اگر استقلال بتواند یک مربی بزرگ خارجی جذب کند، به احتمال فراوان فرهاد مجیدی دستیار او خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری آهن نت به نقل از  افکارنیوز:

 در دو سال گذشته، در چند مرحله استقلالی ها به سراغ او رفته اند و هر بار هم در آوردنش ناکام مانده اند. بار اول نیم فصل دوم حضور پرویز مظلومی در استقلال بود. وقتی تیم نتیجه نمی گرفت، به گواه خود مظلومی، یکی از مسئولان تیم به همراه یکی از بازیکنان با تجربه استقلال به دیدار مجیدی رفتند تا او را جانشینش کنند. مظلومی در برنامه 90 دست به افشاگری زد و برای همه مشخص بود دو فردی که سراغ مجیدی رفته اند چه کسانی هستند و چه فعالیت هایی در تیم می کنند. بار دوم استقلالی ها در اوایل فصل گذشته سراغ رحمتی رفتند. این بار هم همان مسئول باشگاه که از دوستان نزدیک مجیدی است، سراغش رفت تا با او مذاکره کند. پیشنهاد خیلی جدی تر بود و باشگاه در نظر داشت فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کند. این بازیکن اما از بعضی دوستانش مشورت گرفت و یک دیدار هم با علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال داشت.


او در این باره نقل می کند: «فرهاد یک روز پیش من آمد. گفت باشگاه استقلال به من پیشنهاد سرمربیگری داده است. گفتم فرهاد جدی است؟ گفت بله خیلی جدی است. گفتم قبول نکن!» فتح الله زاده در پاسخ به این سوال که چرا این حرف را زدید، می گوید: «به خاطر اینکه احساس کردم می خواهند فرهاد مجیدی را هم مثل علی منصوریان بسوزانند. همان موقع منصوریان سرمربی استقلال بود و باشگاه از همان هفته های اول می خواست مربی را تغییر دهد.» مدیرعامل سابق استقلال ادامه می دهد: «به فرهاد گفتم ببین من اگر مدیرعامل استقلال باشم به هیچ وجه تو را سرمربی تیم نمی کنم. گفت چرا؟ گفتم چون تو جوان هستی. دوست ندارم خراب شوی. نظر من این بود که اگر یک مربی بزرگ خارجی بیاید، فرهاد دستیارش بایستد و کار یاد بگیرد و بعد خودش سرمربی استقلال شود. فرهاد هم قبول کرد و گفت نظر من هم همین است. اینطور بود که پیشنهاد باشگاه استقلال را رد کرد.» 


حالا آبی ها بدشان نمی آید دوباره فرهاد مجیدی بازگردد ولی او در آخرین مصاحبه خود در این باره گفت: «من صد بار گفتم و باز هم تاکید می کنم که فعلا نمی خواهم سرمربی باشم و ترجیح می دهم که کارم را در کنار یک مربی خوب خارجی شروع کنم.»  باشگاه استقلال در حال حاضر دقیقا همان راهی را می رود که مجیدی به آن فکر می کند. افتخاری تاکید دارد که این باشگاه باید مربی بزرگ خارجی بیاورد و در این زمینه مشغول مذاکره با چند مربی هستند . اگر این مذاکرات به نتیجه برسد و استقلال بتواند یک مربی بزرگ خارجی جذب کند، به احتمال فراوان فرهاد مجیدی دستیار او خواهد شد ولی در غیر اینصورت او به استقلال بازنمی گردد.
خبرگزاری آهن نت

منبع خبر : افکار نیوز