مدرس خیابانی سیاستگذاری در بازار فولاد را از آشفتگی خارج کرد

به گزارش  چیلان ،  دکتر بهرام سبحانی که سابقه مدیر عاملی کارخانجات بزرگ فولادی همچون فولاد  مبارکه، ذوب آهن اصفهان و فولاد خراسان را در کارنامه خود دارد، ضمن حمایت  از انتخاب دکتر مدرس خیابانی به عنوان وزیر صمت تصریح کرد: دکتر مدرس  خیابانی، فردی متدین و متعهد و دلسوز منافع ملی هستند و سال‌ها در بدنه این  وزارتخانه مشغول فعالیت بوده‌اند و علاوه بر انرژی جوانی، از درایت و  پختگی لازم هم برخوردار هستند. ضمن اینکه به دلیل عضویت قبلی ایشان در هیئت  مدیره کارخانجات تولیدی مختلف، با مسائل و موانع تولید و تجارت به خوبی  آشنا هستند.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران همچنین خاطر نشان کرد: دکتر مدرس  خیابانی در دوران حضور خود در وزارت صمت تعامل مناسبی با تشکل‌های مختلف  داشته و به اخذ نظرات مشورتی و کارشناسی تشکل‌ها و تصمیم‌گیری بر اساس  برآیند آن‌ها اعتقاد ویژه‌ای دارد که همین مهم باعث شده تصمیمات پخته و  اثربخشی در دوران ایشان گرفته شود و از تصمیمات هیجانی خودداری شده است.


گفتنی است انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با انتشار بیانیه‌ای  حمایت خود را از آقای دکتر مدرس خیابانی برای تصدی مسئولیت وزارت صمت،  اعلام کرده است.